REKD Energy Patrol Pro Põlvekaitsmed – S

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 23.33 

70.00 

Toode on kahjuks laost otsas. Täpsusta tarneaega siit.
Saadavus: Laost otsas Kategooriad: , Silt:

Saada teavitus e-postile, kui toode on taas laos

Kirjeldus

REKD Energy Patrol põlvekaitsmed – põlvekaitsed, mis on hoolikalt projekteeritud kõrgeimate ohutusstandardite järgi ja tagavad kõrgeimal tasemel jõudluse. Ekstreemspordiks ja suure mõjuga tegevusteks kohandatud põlvekaitsmetel on tipptehnoloogia ja jõudluskesksed funktsioonid.

REKD kohandatud kujuga löökkork-kate on hoolikalt välja töötatud, et tagada libisemise ajal võrratu kontroll ja stabiilsus. Need põlvekaitsmed pakuvad kohandamist hõlpsalt vahetatavate katetega, pikendades eluiga ja esteetikat.

Sisemine mäluvahukiht loob isikupärase sobivuse, tagades püsiva mugavuse pikaajalisel kasutamisel. Ainuüksi REKD disainitud ergonoomiline suure tihedusega vahuvorm pakub mugavust ja kaitset koos pehmema suure tihedusega vahukihiga, mis on loodud optimaalseks löögisummutuseks.

Nende põlvekaitsmete silmapaistvaks omaduseks on REKD Energy vahtkiht, mis on loodud vähendama kuni 75% rohkem löögienergiat.

Nendeks hetkedeks, mil peate käigu pealt sobivust kohandama, pakuvad Energy Patrol põlvekaitsmed lihtsat lahendust. Lihtsalt tõmmake ja reguleerige elastset ülemist jõurihma, et saavutada “lukustatud” tunne. Lisaks hoiavad kolmekordselt volditud rihmaotsad ära kõik tüütud läbitõmbamisõnnetused. Tagumised korrastatud aasad tagavad, et need püsivad intensiivse kasutamise ajal kindlalt paigal, pakkudes ühtlast kaitset, millele võite ikka ja jälle loota. Alumine jõurihm sisaldab topelt tagapandlaid, mis tagab eriti turvalise istuvuse, ja selle korralik rihm hoiab liigse materjali kenasti eemal.

Mõõdetud 3-5 cm põlvest kõrgemal (vaata pilti)
Suurus S: sobib kasutajatele ümbermõõduga 33-37 cm

Lisainfo

Brand